Відділ освіти Васильківської ОТГ

Головна » 2024 » Март » 12 » Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч»
12:00
Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч»

02 лютого 2024 року, в Опорному ліцеї №1 ім. М.М.Коцюбинського стартував другий етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги». Змагання будуть проходити з  5  видів спорту: баскетболу, волейболу, футзалу, спортивне орієтування та черлідингу, в них віземе участь 28 команд - 127 учасників. Відвідали територіальні змагання з футзалу та баскетболу селищний голова   Сергій Володимирович Павліченко, заступник голови Гусак Олександр Олександрович, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ковальчук Галина Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Шульга Вікторія Миколаївна. У спортивній залі ліцею №2 пройшли змагання з баскетболу (дівчата 2010 р.н. і молодші), в якому серед команд-учасниць, Великоолеуксанпрівський ліцей посів І місце,  Опорний ліцей №1 ім. М.М. Коцюбинського –ІІ місце. У дитячо-юнацькій спортивній залі пройшли змагання з футзалу. Команда ліцею №2 посіла І місце, команда Опорного ліцею №1  ім. М.М.Коцюбинського – ІІ місце, команда Манвелівського ліцею –ІІІ місце.

08.02.2024 року в спортивній залі Васильківської ДЮСШ проведено змагання з волейболу (дівчата 9 класу і молодші). Участь у змаганнях взяли команди дівчат Опорного ліцею №1  ім. М. М. Коцюбинського які  за результатами посіла ІІ місце та ліцею №2 посіли – І місце.  За підсумками товариського матчу учасники команд отримали грамоти.  Одночасно проведено змагання з баскетболу (юнаки 2008 р.н. і молодші) в спортивній залі Опорного ліцею №1 ім. М.М. Коцюбинського. Переможцями стали: команда Павлівського ліцею «Козаки» зайняла І-місце, команда ліцею №2 «Горизонт»-ІІ місце, команда опорного ліцею №1 ім. М.М. Коцюбинського «EVONIK»- ІІІ місце.

20 лютого 2024 року в спортивній залі Васильківської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у змаганнях з волейболу. За підсумками гри команда юнаків Опорного ліцею№ 1 ім .М. М. Коцюбинського «EVONIK» посіла І місце, команда ліцею №2 «Горизонт» -ІІ місце, команда Павлівського ліцею «Козаки» - ІІІ місце.

23 лютого 2024 року завершився другий територіальний етап «Пліч-о-пліч» всеукраїнські шкільні ліги на Васильківщині!!! В спортивних змаганнях зі спортивного орієнтування команда Опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського - «EVONIK» посіла І місце, команда ліцею №2 - «Горизонт» -ІІ місце, Великоолександрівського ліцею «Мрія» -ІІІ місце.                                                    Участь у змаганнях з черлідингу взяли команди Опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського - «Evonik» та зайняли ІІІ місце, ліцею №2 «Горизонт», ліцею №3 «Енергія нації», Манвелівського ліцею «Суперстар» - посіли ІІ місце.

Змагання ІІ територіального етапу закінчилися з  такими результатами: команда Опорного ліцею №1 ім. М.М.Коцюбинського - «EVONIK» посіла І місце, команда ліцею №2 - «Горизонт» -ІІ місце, команда Павлівського ліцею - «Козаки» -ІІІ місце. Команди - переможці нагороджені головою Васильківської селищної ради Павліченком С.В., начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Прогонним О.П. грамотами, кубками та цінними подарунками

Удачі, друзі! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!                                                                    РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Переглядів: 13 | Додав: vasilotgvo | Рейтинг: 0.0/0